Новини » Політика 12 вересня, 2019, 18:20
Кличко пояснив, скільки триватимуть консультації щодо припинення повноважень Київради
ZIK
ZIK

Консультації із головами фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради не можуть тривати довго, оскільки на сьогодні у Києві є багато важливих питань, над якими слід працювати.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив міський голова столиці Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ, наскільки довго можуть тривати оголошені консультації із головами депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання, Віталій Кличко наголосив, що вони не можуть відбуватися довго.

"У нас немає часу. На сьогодні у місті Києві багато важливих, ключових питань. Це і корегування бюджету, це і соціальний напрямок, це і виділення грошей для соціально незахищених верств населення для підняття заробітних плат, це підготовка до опалювального сезону. І якщо депутати, яких кияни обрали, не виконують свої функції, не хочуть працювати, тоді стає зрозумілим питання – хай виконують ті, хто відповідальним перед киянами. А ті, які не хочуть з якихось причин для того, щоб місто розвивалося, і працюють, навпаки, не на користь громади, – тому я ініціював консультації з керівниками фракцій. Якщо далі депутати не будуть збиратися, я буду ініціювати дострокові вибори", – наголосив Віталій Кличко.

Як повідомляли, мер Києва Віталій Кличко оголосив про консультації з головами депутатських фракцій та груп Київської міської ради щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:08 :41