Новини » Події 12 вересня, 2019, 14:11
Фігурантів другої бахчисарайської групи у «справі Хізб ут-Тахрір» етапували до Ростова-на-Дону
facebook.com/crimeansolidarity
facebook.com/crimeansolidarity

Сьогодні, 12 вересня, фігурантів другої бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір» етапували з Сімферопольського СІЗО до Ростова-на-Дону.

Про це повідомляє Кримська солідарність.

«З Сімферопольського СІЗО в м Ростов-на-Дону для участі в судовому засіданні в Північно-Кавказькому окружному військовому суді були етаповані фігуранти другої бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір». Судове слухання у даній справі призначено на 17 вересня», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 9 жовтня 2017 року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму продовжив термін утримання під вартою п’ятьох фігурантів сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Представники міжнародної ісламської політичної організації «Хізб ут-Тахрір» називають своєю місією об’єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але вони відкидають терористичні методи досягнення цього і кажуть, що зазнають несправедливого переслідування в Росії.

Верховний суд Росії заборонив «Хізб ут-Тахрір» 2003 року, включивши організацію до списку 15 об’єднань, названих «терористичними».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 01:18 :06