До держбюджету конфіскують 250 тис. грн з виборчих фондів "Батьківщини" та Радикальної партії

До державного бюджету конфіскують 148,9 тис. грн внесків на підтримку всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" та 100 тис. грн допомоги для "Радикальної партії Олега Ляшка".

Про це повідомляє пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції. 

Згідно з повідомленням, за порушення встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії визнано винними двох громадян, яких притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскації сум внесків до державного бюджету України.

Так, Вінницький міський суд виніс постанову за фактом вчинення правопорушення, передбаченого ст. 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що до держбюджету буде конфісковано 148,9 тис. грн благодійного внеску, здійсненого фізичною особою для фінансування політичної партії «Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина».  

Окрім цього, Хустський районний  суд Закарпатської області своєю постановою визнав винним громадянина за надання безповоротної фінансової допомоги  з порушенням встановленого законом порядку надання внеску  на підтримку  політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка».  Відповідно до постанови суду до державного бюджету буде конфісковано внесок  у розмірі 100 тис. грн.

Відповідно до статті  212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії чи державного фінансування статутної діяльності політичної партії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від ста до ста тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією суми внеску на підтримку політичної партії, наданої або отриманої з порушенням закону. 

Нагадаємо, до держбюджету конфіскують 95 тис. грн внеску, здійсненого з порушенням до виборчого фонду Руслана Кошулинського. 

Loading...