Новини » Події 12 вересня, 2019, 0:27
ДБР розслідує розтрату 37 млн під час будівництва на полігоні «Широкий лан»

Теруправління ДБР, розташоване у Миколаєві, здійснює досудове розслідування за фактом нанесення збитків державі у сумі близько 37 млн грн під час виконання будівельних робіт на полігоні «Широкий лан».

За попередньою інформацію причиною таких збитків стало недбале ставлення до служби військовослужбовця головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України, повідомляє пресслужба ДБР.

Встановлено, що у 2016 році між Міністерством оборони України і генпідрядником було уклало договір на виконання будівельних робіт для будівництва табірного містечка та території полігону «Широкий лан».

За умовами договору об’єкт мав бути повністю готовим та зданим в експлуатацію у 2018 році, однак частина будівельних робіт не була виконана.

Зазначається, що відповідальний за здійснення технічного нагляду  не проконтролював відповідність обсягу виконаних робіт умовам договору та не забезпечив ефективне і цільове використання бюджетних коштів за вказаним договором.

Як наслідок, компанія-будівельник отримала від МОУ 135 млн грн – 37 млн грн з цієї суми сплачено за роботи, які фактично не виконані.

Нагадаємо, 11 вересня ГПУ, ДБР та СБУ провели  обшук в Укргазвидобуванні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 02:51 :08