Човен "Слуги народу" дав першу тріщину, – Кацман про провальне голосування у ВРУ

ZIK

"Човен" "Слуги народу" дав першу тріщину, під час голосування за один із законопроєктів було зафіксовано лише 214 голосів "за".

Про це із стін парламенту у межах спецпроєкту "Політичний коментатор" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, Заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Політичний експерт розповів, що під час розгляду законопроєкту про внесення змін до Закону України "Про правонаступництво України" щодо скасування дії актів СРСР та УРСР на території України виглядало на те, що усе буде, як відбувалося упродовж усього дня – аргументи інших сторін вислухали, однак під час голосування "човен" "Слуги народу" своєю більшістю перемагав інші позиції.

"І ось цей човен дав першу тріщину, під час голосування за законопроєкт було зафіксовано 214 голосів "за". Повторю: уперше у Верховній Раді на третьому тижні її роботи, фактично, монобільшість дала тріщину. 214 голосів – це дуже мало, це значно менше, аніж зараз присутні у залі члени фракції, це видно на око, усі місця майже заповнені, за невеликими винятками… Голоси були, але частина "слуг народу" дослухалася до аргументів, про які говорила опозиція", – наголосив Володимир Кацман.

Політичний коментатор розповів, що такі результати голосування викликали у залі бурхливу реакцію представників інших фракцій.

Як повідомляли, 12 вересня Верховна Рада провалила голосування за проєкт Закону №1075 про внесення змін до Закону України "Про правонаступництво України" щодо скасування дії актів СРСР та УРСР на території України.

Онлайн-трансляцію вечірнього засідання ВРУ можна переглянути за посиланням.

Зауважимо, цього разу на ZIK у межах спецпроєкту "Політичний коментатор" засідання парламенту коментує політичний експерт Володимир Кацман.

Loading...