Білецький: Для нового президента армія – тема для гарного поста у Фейсбуці

ZIK

Ми отримали нового президента, який не надто цікавиться військом і для якого армія, у кращому випадку, – тема для гарного поста у Фейсбуці.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький.

Гість студії заявив, що президент України Володимир Зеленський не надто цікавиться армією.

"Тут немає що порівнювати. Порошенко був у цьому плані точно не кращий. Але ми отримали нового президента, для якого армія, у кращому випадку, – тема для гарного поста у Фейсбуці, для подяки на День Незалежності чи 14 жовтня тощо, а не хребет держави, так, як у величезній кількості успішних кран світу – Ізраїлі, Туреччині, наприклад, Таїланді", – заявив Андрій Білецький.

Лідер "Нацкорпусу" нагадав, що саме очільник держави відповідає за силовий блок, у його руках були всі важелі, але нічого концептуального та стратегічного для вирішення соціальних проблем армії, питань підготовки війська поки що не було зроблено, хоч і минуло досить багато часу.

Відповідаючи на запитання, чого саме очікував гість студії від президента у цьому напрямку, Андрій Білецький пояснив: "Насамперед, я вважаю, що потрібно вирішити питання професіоналізації".

Гість студії зауважив, що нині в Україні багато говорять про стандарти НАТО, проте для того, щоб впроваджувати стандарти, потрібно мати професійних солдатів із належним досвідом

Як повідомляли раніше, під час виборчої президентської кампанії, Андрій Білецький звертав увагу на те, що позиція тоді ще кандидата на президентський пост Володимира Зеленського, "як була невизначеною із багатьох питань, так такою ж і залишається".

Loading...