Бекіров після операції не з'явиться на "суд", - адвокат

Едем Бекіров. Фото з відкритих джерел

Раніше звільнений із російського полону кримський активіст Едем Бекіров не з'явиться на судовому засіданні, яке заплановано на завтра, 13 вересня, в Сімферополі.

Про це повідомив адвокат колишнього політв'язня Олексій Ладин, передає Укрінформ

Згідно з повідомленням, сторона захисту буде надавати документи про те, що Бекірова напередодні прооперували, і він не може бути присутнім на засіданні. 

"Завтра, 13 вересня, відбудеться чергове судове засідання, на якому судовий пристав виконавця відзвітує, чи змогли вони виконати примусовий привід і доставити Едема Бекірова до центрального районного суду Сімферополя, чи не змогли. Захист у свою чергу представить медичні документи про те, що Едем Бекіров після операції, знаходиться в лікарні й фізично не може прийти", - зазначив Ладин.

Також він заявив, що поки складно робити будь-які прогнози щодо подальшого розвитку кримінальної справи. 

"Я сподіваюся, що все-таки розум візьме гору, прокуратура відкличе звинувачення і кримінальну справу стосовно нього буде припинено", - висловив надію правозахисник і наголосив, що Бекіров досі перебуває у статусі обвинуваченого.

"Власне, на 6 вересня було призначене перше судове засідання щодо розгляду його кримінальної справи. Звичайно, він туди не прийшов. На той момент він перебував у Москві під наглядом співробітників ФСБ, як я зараз уже знаю, в готелі. А поруч із ним знаходився лікар. Але на розгляд кримінальної справи він приїхати не міг. У зв'язку з чим, оскільки він був звільнений з-під варти, йому було повністю скасовано запобіжний захід", - розповів Ладин. 

Він додав: "Вісім місяців людину тримали під вартою. Щоразу говорили, що він настільки небезпечний, що не може бути навіть звільнений під домашній арешт. А через вісім місяців, коли було прийнято політичне рішення, запобіжний захід взагалі було скасовано. І було обрано запобіжний процесуального примусу - зобов'язання про явку". 

Адвокат пояснив, що 6 вересня Бекіров не з'явився до суду, і суд прийняв рішення про примусовий привід.

Нагадаємо, напередодні Бекірову зробили операцію на серці, після чого він перебував у реанімації. 

Згодом лікарі із "Феофанії" заявили, що Едем Бекіров є складним пацієнтом

Loading...