Новини » Спорт 12 вересня, 2019, 9:23
Баскетбольна збірна США сенсаційно не пробилася у півфінал ЧС-2019 в Китаї
fiba.com
fiba.com

У Китаї, де триває ХVІІІ чемпіонат світу з баскетболу серед чоловіків, визначився квартет півфіналістів. Слідом за збірними Аргентини та Іспанії, до квартету найкращих пробилися команди Австралії та Франції, яка стала автором найгучнішої сенсації Мундіалю-2019, обігравши у чвертьфіналі баскетболістів збірної США – чинних чемпіонів світу і Олімпійських ігор та головних фаворитів турніру на титул, які не програвали в офіційних матчах 13 останніх років.

Баскетболісти збірної Франції стали третім півфіналістом чемпіонату світу-2019, що триває в Китаї. Як повідомляє xsport.ua, на майданчику 16-тисячного баскетбольного центру міста Дунгуань французи сенсаційно перемогли команду США – 89:79 (18:18, 27:21, 18:27, 26:13).

Підопічні Венсана Колле, що виграли першу половину, пропустили потужний ривок американців у третій чверті, проте в завершальній десятихвилинці на характері дотиснули команду Грегга Поповича.

Головними творцями перемоги у французів стали центровий Руді Гобер, який провів феноменально корисний матч – 21 очко, 16 підборів (7 на чужому щиті) і 3 блок-шоти, а також Еван Фурньє, який набрав 22 бали. У США кращим в цьому матчі був Донован Мітчелл, який набрав 29 очок, зробив 6 підборів і 4 результативні передачі.

ЧМ-2019. Сборная Франции сенсационно выбила США из борьбы за титул

Це перша поразка збірної США на офіційному рівні через 13 років, коли в півфіналі чемпіонату світу-2006 в Японії американці програли збірній Греції. Франція, в свою чергу, вперше в історії обіграла американську команду.

У півфіналі французи зіграють проти Аргентини, яка днем ​​раніше стала автором не менш сенсаційного результату – перемоги над командою Сербії (97:87), про що IA ZIK уже розповідав.

У заключному чвертьфінальному поєдинку, що відбувся на паркеті шанхайського спортивного центру «Схід», який вміщує 18 тисяч глядачів, збірна Чехії в матчі проти Австралії зробила ставку на гру в обороні і в першій половині зустрічі у команди Ронена Гінзбурга це вдавалося. Однак в останні п’ять хвилин третьої чверті австралійці зуміли розібрати суперників і набрати 20 очок. Чехи спробували наздогнати опонентів, але команда Андрія Леманіса зробити цього їм не дозволила. Фінальна сирена зафіксувала звитягу баскетболістів Зеленого континенту – 82:70 (17:17, 16:13, 30:18, 19:22).

ЧМ-2019. Австралия разобрала Чехию в третьей четверти и пробилась в полуфинал турнира

Таким чином, збірна Австралія вийшла в півфінал, де зіграє проти команди Іспанії, яка днем раніше перемогла баскетболістів Польщі (90:78).

Півфінали чемпіонату світу пройдуть завтра, 13 вересня. А фінальний матч та поєдинок за третє місце відбудуться у неділю, 15 вересня, на 18-тисячній арені «Леспортс-центр» у Пекіні.

2019-09-18 08:02 :49