Новини » Політика 12 вересня, 2019, 13:10
​Бабак очікує затвердження Стратегії регіонального розвитку 2020-2027 років до грудня
Альона Бабак
Альона Бабак

Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак заявила, що Стратегії регіонального розвитку 2020-2027 років повинна бути схвалена до грудня цього року.

Про це вона говорила під час зустрічі з Послом Німеччини Анкою Фельдгузен та Спецпосланником Уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеоргом Мільбрадтом, передає Урядовий портал.

Згідно з повідомленням, у цьому питанні очікують на вагому експертну підтримку.  Стратегія покаже всьому світу бачення України щодо регіонального розвитку. 

"І тут ми також очікуємо на вагому експертну підтримку. Стратегія повинна стати позитивним сигналом всьому світу, як Україна бачить роботу з регіонального розвитку: підняття економіки, розбудова соціальної інфраструктури, посилення людського потенціалу. Мета одна: підвищити позицію України в рейтингу людського розвитку. Економічне зростання України неможливе без сильних громад, без розвитку регіонів. Ми хотіли би, щоб українці мали гідне життя – це наш пріоритет", - зазначила Бабак. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів ухвалив постанову «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади», згідно з якою перейменовано чотири міністерства та створено два нові. 

Зокрема, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перейменували на Міністерство розвитку громад та територій України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 16:33 :48