Арахамія заявив, що сьогоднішнє відтермінування для «євробляхарів» буде останнім

ZIK

Сьогоднішнє продовження парламентом періоду, відведеного на розмитнення «євроблях», було останнім. Депутати пішли назустріч власникам автівок на іноземній реєстрації, однак більше таких поступок не буде.

Про це, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах ВРУ, розповів очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. Трансляцію вів телеканал ZIK.

«До мене особисто звернулись 70-80 власників «євроблях». Сказали: вже розуміють, що потрібно платити, однак там є процедурні та матеріальні питання. Попросили востаннє дати їм три місяці», – розповів Арахамія.

Тож він підкреслив: пішли на поступки людям, але це відтермінування штрафів за нерозмитнені автівки буде останнім.

«Це останні три місяці. Снаряд двічі в одну воронку не влучає. Нас попросили, ми пішли назустріч, це наші виборці, вони багато разів нас підтримували. Ми хочемо дати їм останній шанс для того, щоб вони врешті-решт це питання владнали», –  підкреслив Давид Арахамія.

Як повідомлялось раніше, Верховна Рада України відтермінувала штрафи для «євробляхарів» до 20 листопада.

Онлайн-трансляція пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання доступна за посиланням.

Важливо: телеканал ZIK запустив спецпроєкт «Політичний коментатор». Сьогодні упродовж усього засідання Ради заслужений журналіст України Володимир Кацман коментуватиме наживо та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі.

 

Читайте більше новин на тему: євробляхи

Loading...