Адвокат розповів про зв’язок Рубана із СБУ і анонсував "багато цікавого" під час слухань у суді

ZIK

Зв’язок у Володимира Рубана із Службою безпеки однозначно був, оскільки без цього у 2014-2016 роках успішно повертати українців на територію України було б складно.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив адвокат Валентин Рибін.

Відповідаючи на запитання ведучої Наташі Влащенко, чи був зв’язок у керівника Центру звільнення полонених ГО "Офіцерський корпус" Володимира Рубана зі спецслужбами, адвокат дав однозначну відповідь.

"Зв’язок у пана Рубана із Службою безпеки однозначно був, і, можливо, навіть є, бо у 2014-2016 роках, коли Володя займався достатньо активно і успішно, хочу відзначити, поверненням наших громадян на територію України, я думаю, без Служби безпеки це було б зробити складно. Чому? Тому що Служба безпеки однозначно контролює ті кримінальні провадження, які перебувають на судовому розслідуванні, і вона їх веде, або ж у суді. Для того, щоб обмінювати людей, потрібно було змінювати запобіжні заходи. Звичайно, що Володя, швидше за все, спілкувався і працював із Службою", – заявив Валентин Рибін.

Що ж до перевезення зброї, звідки та куди її перевозили, для кого і навіщо, як зазначив адвокат, слід говорити тоді, коли розпочнеться слухання справи.

"Там буде багато цікавого, але наразі про це я говорити не можу", – сказав Валентин Рибін.

Нагадаємо, Володимира Рубана підозрюють у здійсненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 14 (готування до злочину) ч. 3 ст. 258 (теракт) ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України.

Як повідомляли, 16 квітня поточного року Володимира Рубана випустили з-під варти.

Loading...