Зеленський погодив призначення Чумака на посаду заступника генпрокурора, - документ

Фото: facebook. Олександр Лємєнов

Президент України Володимир Зеленський погодив призначення колишнього народного депутата Віктора Чумака на посаду заступника генерального прокурора – головного військового прокурора.

Відповідний документ опублікував головний експерт Антикорупційної групи РПР, засновник ГО State Watch Олександр Лємєнов у Facebook.

«Кандидатура Чумака Віктора Васильовича для призначення на посаду заступника генерального прокурора – головного військового прокурора погоджена», – йдеться в документі.

Лємєнов вважає, що це призначення є ознакою того, що військову прокуратуру змінять в сторону класичного спеціалізованого підрозділу.

«Призначення на посаду Віктора Чумака замість Анатолія Матіоса є ознакою того, що в нинішньому стані військову прокуратуру точно не залишать (слідство, подвійне підпорядкування, два способи притягнення до дисциплінарної відповідальності і тд), а змінять в сторону класичного спеціалізованого підрозділу. Не скажу, що це для мене новина. Більше того, я розумію, що в майбутньому Віктор Васильович очолить один з двох новостворених підрозділів, обидва з яких глобально стосуються військової тематики (військові злочини або злочини у сфері нацбезпеки та оборони)», – написав він.

Раніше повідомлялося, що Рябошапка має намір призначити колишнього депутата Верховної Ради Віктора Чумака своїм заступником.

Loading...