Зеленський максимально конвертує свій успіх на виборах у владу, – Іллєнко про ЦВК

ZIK

Нині президент Володимир Зеленський конвертує свій успіх на виборах максимально у владу, наскільки це може.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII скликання Андрій Іллєнко.

Коментуючи ситуацію щодо подання президента України про дострокове припинення повноважень членів ЦВК, Андрій Іллєнко зауважив, що насправді усе просто – будь-яка влада має властивість розширюватися до того часу, поки хтось чи щось не почне зупиняти цей процес. На його думку, реальна опозиція лише починає формуватися, і Володимир Зеленський тим часом "просто конвертує свій успіх на виборах максимально у владу, наскільки це може".

"Уряд взяли, Генпрокуратуру, силові структури… От зараз є можливість взяти контроль над ЦВК, то чому б не взяти? Зайвим не буде", – сказав Андрій Іллєнко.

Аналізуючи діяльність чинного складу Центральної виборчої комісії, гість студії зауважив, що за дві виборчі кампанії якихось гучних порушень чи скандалів не відбулося.

Андрій Іллєнко також наголосив, що сам факт, що ЦВК комусь відмовила у реєстрації на виборах, якщо кандидат, до прикладу, неправильно подав документи, був вчинений відповідно до закону, адже, навпаки, якби ЦВК не відмовила у доступі, це було б порушенням.

"Сам факт, що когось не допустили, – це не порушення", – акцентував екснардеп.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скерував парламенту подання про дострокове припинення повноважень ЦВК.

Додамо, Верховна Рада може розглянути подання Президента про дострокове припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії вже у четвер, 12 вересня.

11 вересня профільний комітет Верховної Ради України підтримав подання президента Володимира Зеленського про звільнення з посад членів Центральної виборчої комісії.

Loading...