На кордоні затримали ексбойовика «Російської православної армії» з позивним «Коршун»

dpsu.gov.ua

Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління на адмінмежі з ТОТ України АР Крим затримали ексбойовика «Російської православної армії» з позивним «Коршун».

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Згідно з повідомленням, учора, 10 вересня, з території окупованого Криму до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чонгар» прибув 35-річний бойовик з позивним «Коршун». «Під час проведення фільтраційно-перевірочних заходів прикордонники з’ясували, що ця особа підозрюється в участі у бойових діях проти Збройних сил України на сході країни та перебуває у розшуку. Встановлено, що даний громадянин у 2014 році, за вказівкою російських кураторів, брав активну участь у захопленні органів державної влади та місцевого самоврядування на території Донецької області, а також перебував у складі «русской православной армии», та ніс службу на одному з блокпостів на в’їзді до Донецька з боку Новотроїцька. З часом «Коршун» розчарувався в ідеях «русского мира» та виїхав на заробітки до Росії. Затриманого бойовика прикордонники передали співробітникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на адміністративній межі з тимчасово окупованим Російською Федерацією Кримом затримали двох громадян України.

Loading...