За що по 400 тис. грн? – У "Слузі народу" зацікавилися високими виплатами членам ЦВК

ЦВК. Фото: facebook.com/slipachuktetiana

На наднормову роботу у серпні члени ЦВК отримали по 400 тис. грн, а це, якщо говорити про оплату праці, – занадто.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка від "Слуги народу", представниця КМУ у ВРУ Ірина Верещук.

Політик, коментуючи питання щодо подання президента про дострокове припинення повноважень членів ЦВК, поділилася, що для неї особисто стало повною несподіванкою.

"Несподіванкою було дізнатися, що члени Центральної виборчої комісії за серпень отримали, і хай вони мене поправлять, до 400 тисяч гривень, я так розумію, за ту роботу, яку вони вважають наднормовою. Я вважаю, що 400 тис. грн – це занадто, якщо ми говоримо про оплату праці членів ЦВК. Якщо вони собі дозволяють у такий важкий для України час отримувати по 400 тисяч гривень, я думаю, у них не вистачає політичної волі або розуміння державницької позиції, що на сьогодні є пріоритетом", – заявила Ірина Верещук.

Політик наголосила, що нікому не зазирає у гаманець, а проте хотіла б зрозуміти, за що були здійснені такі виплати.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скерував парламенту подання про дострокове припинення повноважень ЦВК.

Додамо, Верховна Рада може розглянути подання Президента про дострокове припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії вже у четвер, 12 вересня.

11 вересня профільний комітет Верховної Ради України підтримав подання президента Володимира Зеленського про звільнення з посад членів Центральної виборчої комісії.

Loading...