У Львові сталася масштабна аварія на водогоні: кілька районів без води

Вночі у Львові трапилась аварія на водогоні: Сихів, Франківський та частина Залізничного району залишилися без водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні з 4.00 год ранку і до 15.00 год орієнтовно припинено водопостачання на вулицях: житловий масив Сихів, Максимовича, Броньова, Гашека, Скорини, Стрийська. 47−103, Демнянська, Боднарська, Хуторівка, Червоної Калини, Кавалерідзе, Сихівська, Чукаріна, Морозна, Зубрівська, Довженка, Хоткевича, Стуса, Драгоманова та прилеглі до них, у зв’язку з ремонтними роботами на вулиці Максимовича – Демнянська.

«На вул. Демнянській є порив, 350-тка труба. Порив сильний. «Львівводоканал» його ліквідовує. Більша частина Сихівського району є без води. Зараз забезпечуємо водовозки на Сихів. Орієнтовний час ліквідації аварії – до 15.00 год. Зараз туди виїжджають аварійні бригади. Труба залягає на глибині 4 м, треба викопувати, дивитись. Будемо з’ясовувати, в чому є причина. Франківський район і трохи Залізничного району також постраждали від цієї аварії – нема води, тому ми зараз скеровуємо туди водовозки», – розповіла Ірина Маруняк, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Читайте також: ВООЗ не вважає, що мікропластик в питній воді загрожує здоровʼю людини

Loading...