Новини » Київ 11 вересня, 2019, 7:28
У Києві розберуться з іногородніми, які не платять за проїзд у міському транспорті
Віталій Кличко
Віталій Кличко

Київрада має звернутися до обласних рад із пропозицією – компенсувати оплату проїзду «їхніх» пільговиків.

Проект звернення розглядатимуть на засіданні профільної комісії (з питань транспорту, зв’язку та реклами), – повідомляє Київ оперативний.

«Київрада не має такої фінансової можливості – у повному обсязі покрити компенсаційні виплати за перевезення громадян, які мають право на безоплатний проїзд, але не є членами територіальної громади Києва», – пояснив столичний мер Віталій Кличко.

Сьогодні правами пільговиків у Києві користуються майже півмільйона іногородніх. Про це повідомили у КП «Головний інформаційно обчислювальний центр».

Лише торік, за даними Київської міської державної адміністрації (КМДА), на компенсацію проїзду пільговиків було витрачено 1,2 млрд грн. Щоб розібратися з пасажирами, у столиці створили автоматизовану систему обліку проїзду (АСОП). Завдячуючи АСОП, із 31 жовтня 2019 року право на проїзд надаватиметься на підставі Е-квитка (виданого безкоштовно).Своїми правами іногородні пільговики зможуть скористатися лише тоді, коли вирішать питання про компенсацію їхнього проїзду.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що пільговики столиці необмежено можуть користуватися правом на безоплатний проїзд у громадському транспорті на підставі картки киянина.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 17:08 :55