У Чернівцях побили правоохоронця, який прибув для врегулювання конфлікту

У Чернівцях зловмисник наніс тілесні ушкодження поліцейському, що прибув на виклик для врегулювання конфлікту.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, в ніч на 11 вересня отримавши повідомлення про бійку на одній із вулиць Чернівців, працівники поліції прибули на виклик для врегулювання конфліктної ситуації. Один із учасників інциденту – 25-річний чоловік – поводився агресивно та зухвало. Під час спілкування з правоохоронцями чоловік здійснював супротив і наніс тілесні ушкодження поліцейському.

За цим фактом події відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.342 КК України (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб).

Наразі проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, 9 вересня, близько 10.00 у Житомирі під час переміщення грошей з магазина до спеціального автомобіля група невідомих із застосуванням вогнепальної зброї здійснила озброєний напад на поліцейських групи фізичної безпеки УПО у Волинській області. Наразі затримано одного одного з організаторів озброєного нападу.

Loading...