Спецпредставник США Волкер і голова ОБСЄ Лайчак прилетять в Україну 14 вересня

Спецпредставник США Волкер і голова ОБСЄ Лайчак

З 12 по 14 вересня у Києві відбудеться 16-та Щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Щастя зараз. Участь у конференції візьмуть понад 400 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн.

Серед спікерів 2-го пленарного дня – Курт Волкер, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України і Мирослав Лайчак, Голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини, повідомляє YES.

Зазначається, що 16-та Щорічна зустріч (YES) «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі» 14 вересня продовжить обговорення світових викликів та можливостей з особливим фокусом на політичних трансформаціях, регіональному контексті і, за традицією, на різних баченнях майбутнього України.

Учасники обговорюватимуть тренди на анти-істеблішмент у сучасній політиці, корупцію як перешкоду для людського щастя та розвитку держав, бачення щастя, питання суспільства й держави в Росії та Китаї, відносини між Великою Британією та Україною.

Також в ході спеціальних сесій  буде представлено нове обличчя української політики, зокрема виконавчої влади та представників парламенту.

Нагадаємо, спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що в разі потреби США готові підключитися до переговорів щодо ситуації в Східній Україні.

 

Loading...