Сьогодні ВРУ не розглядатиме законопроєкт про розпуск ЦВК, – Шуфрич

ZIK

Сьогодні у порядку денному Верховної Ради немає розгляду законопроєкту про розпуск ЦВК. Враховуючи, що подання надійшло до Верховної Ради вчора, його можуть розглядати вже завтра.

Про це, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах парламенту, розповів народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Нестор Шуфрич. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він зазначив: безумовно, має повагу до авторів законопроектів, які зараз виставляють на порядок денний у ВРУ, однак ці ініціативи не є першочерговими. Особливо, в умовах кризи, в якій перебуває Україна.

«Ми, безумовно, сподівались: якщо вже є свій уряд, своя більшість, нічого не заважає переглянути ставлення і принципи встановлення тарифів. В умовах, коли ціна на газ на ринку вдвічі менша, ніж була минулого року, чомусь, тарифи не знижують», – зауважив Шуфрич.

«Ми наполягатимемо, щоб наступного тижня був змінений порядок денний, щоб там були не тільки ті питання, які вважає за необхідне розглядати коаліція. Ми вже дали їй можливість ухвалити усі закони, які вони вважали необхідними», – додав нардеп.

Водночас він прокоментував і інформацію про те, що сьогодні ВРУ може розглянути законопроєкт про розпуск ЦВК. За словами Шуфрича, це питання не внесене до нинішнього порядку денного.

«Вчора було відповідне звернення президента України. Він скористався своїм правом, дав мотивоване звернення щодо звільнення всього складу ЦВК», – розповів Шуфрич.

Він зазначив: чув, що це питання, швидше за все, може бути розглянуте завтра.

«Враховуючи, що подання вчора надійшло до Верховної Ради, думаю, буде відповідна реакція і, думаю, якраз завтра це питання може бути розглянуто. Це більш реально», – розповів Нестор Шуфрич.

Як повідомлялось раніше, Президент України Володимир Зеленський попросив Верховну Раду розпустити Центральну виборчу комісію. Глава держави уже направив до парламенту відповідне подання.

Loading...