Сенатори США готові розблокувати 250 млн доларів допомоги Україні, які заморозив Трамп

Американські сенатори очікують, що Конгрес США прийме рішення про відновлення 250 мільйонів доларів військової допомоги для України, у випадку, якщо президент Дональд Трамп продовжить її блокувати.

«Якщо він вирішить не витрачати ці гроші, я впевнений, що обидві партіії проголосують за їх виділення», – заявив сенатор Рон Джонсон, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, Рон Джонсон разом зі своїм колегою по Демократичній партії Крісом Мерфі відвідали Україну. 

Мерфі заявив, що на зустрічах з українськими чиновниками зрозумів, що вони не мають повного розуміння того, чому ці гроші можуть надійти. За його словами, українці піднімали це питання на кожній зустрічі з американськими депутатами.

Сенатори заявили, що намагалися заспокоїти українців.

«Незалежно від того, що робить президент, Конгрес Сполучених Штатів з вами, і ми підтримуємо мужність українського народу», – сказав Джонсон.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився сказати, яке рішення прийме про військову допомогу Україні. Журналісти попросили американського лідера прокоментувати повідомлення ЗМІ про припинення такого роду допомоги.

«Ми розглядаємо Україну прямо зараз», - зазначив президент на Південній галявині Білого дому.

При цьому він нагадав, що планував зустрітися з українським лідером Володимиром Зеленським у рамках візиту до Польщі, який згодом був скасований.

Раніше адміністрація США заморозила частину виділених американським Конгресом коштів, призначених для надання допомоги іноземним державам. Фонди не використовуватимуть, поки Державний департамент США та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) не проведе їх ревізію.  

 

 

Loading...