Новини » Політика 11 вересня, 2019, 12:54
Рахункова палата проведе аудит роботи МОЗ за період головування Супрун
Уляна Супрун
Уляна Супрун

Рахункова палата проведе перевірку діяльності Міністерства охорони здоров’я за 2016-19 роки, коли відомство очолювала Уляна Супрун.

Про це колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

«Минулого тижня Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, отримав прохання звернутися до Рахункової палати для проведення аудиту діяльності Міністерства охорони здоров’я України у 2016-2019 роках. Комітет рішуче підтримав таку пропозицію більшістю голосів, але пропозиція розширити період перевірки МОЗУ на часи правління Богатирьової, Мусія і Квіташвілі чомусь була проігнорована», – пише Супрун.

За її словами, прохання до комітету надійшло від Петра Багрія, фірми якого за часів Богатирьової були чи не основними продавцями ліків за завищеними цінами для МОЗУ.

«МОЗ України – це єдине Міністерство, в якому попросили провести аудит останніх трьох років роботи. Така вибірковість свідчить про чітке завдання створити підстави для видуманих кримінальних переслідувань та тиску на мене і членів нашої команди. Врата мільярдних потоків – річ, яку не пробачають», – відзначили Супрун.

Вона також вказала, що за час роботи її та команди в МОЗ, Рахункова палата здійснювала 15 аудитів. Це все відбувалося за кошти платників податків, берегти які є головною ціллю існування такого органу. За час роботи Богатирьової Рахункова палата мала 5 перевірок Міністерства. Жодна з них не стосувалась закупівель ліків.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відповів на петицію з вимогою збереження Уляни Супрун на посаді очільника Міністерства охорони здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 04:02 :59