Новини » Політика 11 вересня, 2019, 21:35
Рада просить ПАРЄ не визнавати російських делегатів із Криму
ZIK
ZIK

Українські нардепи направили звернення в ПАРЄ із закликом засудити так звані «вибори» в Криму і не визнавати російських депутатів з півострова.

Верховна Рада України (ВРУ) у середу, 11 вересня, закликала Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ) на січневій сесії утриматися від підтримки повноважень членів делегації Російської Федерації, обраних на незаконних місцевих виборах у Криму 8 вересня.

Про це йдеться в прийнятій парламентом заяві про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України - в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь.

«Закликаємо членів Парламентської асамблеї Ради Європи засудити під час чергової жовтневої сесії ПАРЄ 2019 року проведення незаконних виборів на території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та м.Севастополь (Україна) утриматися в рамках січневої сесії ПАРЄ 2020 року від підтримки повноважень членів парламентської делегації РФ, які були обрані голосами жителів тимчасово окупованого Криму під час незаконних виборів і знаходяться під санкціями Європейського Союзу», - наголошується в документі.

Нагадаємо, МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку з проведенням Російською Федерацією 8 вересня 2019 року на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь так званих «місцевих виборів» до незаконних інституцій, утворених російською окупаційною адміністрацією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 08:00 :49