Новини » Політика 11 вересня, 2019, 9:00
"Правила життя" в ефірі телеканалу ZIK, – повне відео
ZIK
ZIK

Напередодні ввечері в ефірі телеканалу ZIK транслювали програму "Правила життя" з ведучими Василем Апасовим та Надією Сасс.

Цього разу гостями вечірньої студії стали доктор політичних наук, політичний експерт Валентин Якушик, політолог Сергій Биков та політичний консультант Сергій Лозовський.

Гості проєкту "Правила життя" обговорили найактуальніші та найбільш нагальні теми дня, який був багатим на події. Зокрема, говорили про  нові правила життя для президента України, якого тепер можуть усунути з посади у разі вчинення ним злочину. Йшла мова і про те, чи можна сподіватися на ще один обмін полоненими до кінця року.

Повне відео можна переглянути просто тут

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 05:03 :23