Пожежа в «Токіо Стар»: донька загиблої іноземки вимагає 1 млн доларів компенсації

Пожежа в готелі Токіо Стар

Донька 73-літньої громадянки Австралії, яка загинула під час пожежі в одеському готелі «Токіо Стар», вимагає 1 млн доларів компенсації за моральну шкоду.

Про це повідомляє Уніан з посиланням на постанову Київського районного суду Одеси, ухваленої минулого тижня. 

Зокрема, суд розглянув клопотання представника прокуратури про арешт майна одного із співвласників готелю з метою забезпечення цивільного позову. 

Як випливає з клопотання, серед 9 загиблих осіб – громадянка Австралії, донька якої заявила цивільний позов про стягнення матеріальної школи – понад 628 тисяч гривень та моральної шкоди – 1 млн доларів. 

Представником потерпілої заявлено клопотання про вжиття заходів щодо накладення арешту на майно підозрюваного з метою забезпечення цього цивільного позову.
 
«Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, суддя задовольнив клопотання в повному обсязі. Таким чином, арештовано все рухоме і нерухоме майно фігуранта, в тому числі, житло, автомобілі, гроші», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, у серпні унаслідок пожежі, яка виникла в одеському готелі «Токіо Стар» по вул. Водопровідна, 1, загинуло 9 осіб та ще 10 постраждали. Пізніше прокурор назвав офіційну причину смертельної пожежі.

Loading...