Помпео назвав «по суті недостовірними» повідомлення про вивезення інформатора з РФ

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що повідомлення американських ЗМІ про вивезення з Росії інформатора Сполучених Штатів недостовірні.

«Я бачив це повідомлення. Повідомлення по суті недостовірне», – сказав Помпео, виступаючи на брифінгу, повідомляє Інтерфакс.

«Повідомлення фактично невірне», – підкреслив Помпео.

У ЦРУ також спростували цю інформацію. Зокрема, директорка ЦРУ зі зв’язків з громадськістю Бріттані Браммелл заявляла, що повідомлення американських ЗМІ не відповідає дійсності.

«Припущення, про те, що необережне поводження президента з найбільш чутливою розвідувальною інформацією в країні, до якої він має доступ кожного дня, призвело до передбачуваної операції з виведення агента, є неточним», – сказала Браммелл в ефірі CNN.

Раніше телеканал CNN повідомив, що у 2017 році американська розвідувальна спільнота ухвалила рішення евакуювати з Росії надсекретного агента, який входив до найвищих ешелонів російської влади, через побоювання, що президент США Дональд Трамп може викрити його росіянам.

У CNN заявили, що мають підтвердження цієї інформації з п’яти анонімних джерел. 

Газета «Комерсант» повідомила, що цим інформатором міг бути Олег Смоленков, співробітник адміністрації президента, який пропав у 2017 році після виїзду на відпочинок в Чорногорію з сім’єю. За даними видання, раніше Смоленков також працював в МЗС Росії і посольство РФ в США.

 

 

Loading...