Нова ВРУ робить все, щоб підприємець почувався ще менш захищеним, – нардеп Качний

ZIK

Ухвалені новою Верховною Радою закони щодо підприємців не пройшли жодних консультацій із бізнес-асоціаціями. Ці ініціативи лише погіршують становище бізнесу. Самі підприємці обурюються, що після таких рішень будуть змушені відкривати свою справу закордоном, а не в Україні.

Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Олександр Качний. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Коментуючи ухвалені вчора закони щодо підприємців та, зокрема, мікробізнесу, він наголосив: з асоціаціями, які об’єднують малий та середній бізнес, не було проведено жодної консультації щодо цих ініціатив.

«Ці закони, нібито, повинні були вевести бізнес з тіні, насправді ж діють підвищені податки, які сьогодні накладаються на малий бізнес, не дають можливості йому працювати, як вчора було сказано, на біло», –розповів нардеп.

Він переконаний: сьогодні у таких підприємців забрали можливість працювати «у режимі податку, який дає їм можливість годувати свої сім’ї», надавати можливості для розвитку.

«До мене звертається багато підприємців, говорять, що вони будуть змушені виїжджати у Польщу, відкривати там свій бізнес, працювати в інших країнах», – розповів Качний.

Окрім того, на його думку, закон про виплату винагороди за виявлення торговців-порушників лише погіршить ситуацію.

«Це дає можливість багатьом аферистам зробити все можливе, щоб шантажувати підприємця», – вважає Качний.

Він підкреслив: раніше йшлося про те, що потрібно послабити податковий тиск, однак насправді робиться все, щоб підприємець почувався менш захищеним, ніж раніше», – підкреслив Олександр Качний.

Як повідомлялось раніше, народні депутати збираються у будівлі парламенту на чергове пленарне засідання Верховної Ради України ІХ скликання. На порядок денний ня планують винести щонайменше 17 питань, серед яких перейменування низки населених пунктів.

Онлайн-трансляція пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання доступна за посиланням.

Важливо: з 10 вересня телеканал ZIK запустив спецпроєкт «Політичний коментатор». Очікується, що сьогодні упродовж усього засідання Ради експерт з конституційного права Богдан Бондаренко коментуватиме наживо та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі.

Loading...