Новини » Політика 11 вересня, 2019, 12:56
NewsOne, «112 Україна» та ZIK звернулись до посольства Німеччини з проханням захистити свободу слова
ZIK
ZIK

Телеканал NewsOne, «112 Україна» та ZIK розпочали активну інформаційну кампанію серед представництв європейських держав щодо свободи слова в Україні. Зокрема, журналісти уже передали звернення в посольство Німеччини, у якому просять звернути увагу на ситуацію, що склалася в Україні.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK  розповів кореспондент Андрій Лащ.

«Телеканали, які отримують, скажімо так, надлишкову увагу від регулятора – Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, продовжують активну інформаційну кампанію серед представників європейських держав з проханням звернути увагу на свободу слова в Україні», – зазначив він.

Журналісти уже звернулись до посольства Німеччини із відповідним листом-проханням.

«Останній приклад – позапланова перевірка телеканалу ZIK. Таке рішення було винесено на засіданні Національної ради. На тому ж скандальному засіданні регулятор звернувся до суду з проханням про анулювання ліцензії телеканалу NewsOne», – наголосив Лащ.

У свою чергу журналіст телеканалу NewsOne Богдан Амінов, який від імені всього колективу передавав звернення представнику посольства Німеччини, зазначив: саме таким способом медійники намагаються боротись із рішенням Нацради, яке вважають незаконним.

«Я вкотре нагадав про ситуацію із телеканалом NewsOne та іншими каналами щодо не лише політичного тиску, але й фізичного насильства, що коїться із нашими журналістами та журналістами інших телеканалів. До нас прийшла працівниця посольства, послухала, що у тому зверненні було і передала його до відповідної інстанції», – розповів журналіст.

Він наголосив: медійники будуть боротись і далі, звертатимуться і до інших посольств, відомств та міжнародних організацій, щоб ті звернули увагу на цю ситуацію і «допомогли встановити істину».

«Ми нагадаємо, що правда – на нашому боці і свобода слова все ж має бути збереженою», – підкреслив Амінов.

Як повідомлялось, член фракції «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат України Юрій Павленко заявив, що його політсила ініціює створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідувань і дій Нацради.

Раніше повідомлялося, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звертатиметься до суду задля вирішення питання з телеканалом «NewsОne».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 02:22 :01