Новини » Спорт 11 вересня, 2019, 11:29
Нападник збірної України Роман Яремчук: По ходу гри ми вирівняли ситуацію і вирвали нічию
В атаці центрфорвард національної збірної України з футболу Роман Яремчук / ukrinform.ua

Центрфорвард національної збірної України з футболу Роман Яремчук прокоментував товариську гру з Нігерією (2:2), яка відбулася вчора, 10 вересня, у Дніпрі.

Роман Яремчук, зокрема, зазначив, що не відчував переваги у фізичних даних африканських футболістів, а також прокоментував епізод зі своїм голом.

«Нігерія – дуже сильна команда, дуже багато сильних індивідуально футболістів. З нашого боку було багато ротації в складі, важко було знайти нашу гру, але по ходу гри ми вирівняли ситуацію, взяли ініціативу в свої руки, вирвали нічию, на позитивній ноті завершили збір....У нас і у них було багато моментів, всі щасливі, що вирвали нічию.

Африканські збірні славляться фізичними даними? Українці теж сильні люди, у нас теж сильна нація. Звичайно, у нігерійців є антропометричні плюси, але ми не відчували переваги з їхнього боку.

Чи зіграв рукою під час голу? Важко сказати, все сталося швидко, буду дивитися повтор. Важко сказати, чи була рука. Дуже б хотілося, щоб її не було», – цитує Романа Яремчука ua.tribuna.com.

Нагадаємо, вчора, 10 вересня, контрольний матч Україна – Нігерія на 31-тисячному стадіоні «Дніпро-Арена» в Дніпрі завершився внічию з рахунком 2:2. До перерви м’ячі в ворота Андрія Луніна забили Айоделе Аделеє, який відзначився на 4-й хвилині, і Віктор Осімхен (34, з пенальті). У другому таймі паритет встановили Олександр Зінченко (78) та Роман Яремчук (80). Яремчук забив м’яч після відскоку від воротаря і складалося враження, що рукою. Але суддя після консультацій з асистентами гол зарахував. Втім, як засвідчив відео повтор, гра рукою таки мала місце – м’яч залетів у сітку від передпліччя форварда нашої збірної.

Заключні матчі в групі В кваліфікації Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка проведуть 11 жовтня (проти Литви, Харків), 14 жовтня (проти Португалії, Київ) і 17 листопада (проти Сербії, Белград).

2019-09-20 04:04 :00