Новини » Курйози 11 вересня, 2019, 18:38
На кліп Тіматі і Гуфа про Москву поскаржилися в ЦВК: реперів запідозрили у незаконній агітації
<nbsp;>

Член дільничної виборчої комісії з правом вирішального голосу Пресненського району Москви Михайло Блінов поскаржився до Центрвиборчкому на незаконну агітацію через кліпу «Москва» реперів Тіматі і Гуфа.

Про це Блінов розповів «Дощу».

У скарзі наголошується, що кліп був опублікований на Ютубі в «день тиші» напередодні виборів до Мосміськдуми, а артисти в ньому «розхвалили» роботу мера Москви Сергія Собяніна. Блінов вважає, що ролик був створений на замовлення мерії, яка підтримувала на виборах у Мосміськдуму кандидатів, які офіційно йшли як самовисуванці.

Автор скарги попросив Центрвиборчком звернутися в прокуратуру Москви з проханням перевірити кліп на незаконну агітацію. Також він заявив про необхідність розслідувати причетність мерії Москви до кліпу. Крім того, Блінов наполягає на перевиборах у тих округах, де перемогли підтримані Собяніним кандидати, або скасуванні всіх результатів виборів у Мосміськдуму.

Кліп Тіматі і Гуфа «Москва» вийшов 7 вересня і за два дні набрав більше мільйона дизлайків - це рекорд в історії російського Ютуба. Гуф вибачився за участь в ролику, заявивши, що його «розвели» і що він не знав про вибори в Москві. Тіматі видалив кліп, пояснивши це небажанням «продовжувати хвилю негативу».

Вибори в Мосміськдуму пройшли 8 вересня. У міській парламент пройшли 25 самовисуванців, яких неофіційно підтримувала мерія Москви, і 20 кандидатів, підтриманих «розумним голосуванням» Навального.

Нагадаємо, новий мер російського міста приймав присягу під музику з «Зоряних воєн».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 08:36 :10