Новини » Політика 11 вересня, 2019, 11:25
Москалькова отримала десяток звернень від Денісової щодо арештованих кримських татар
Тетяна Москалькова. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Тетяна Москалькова. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена Тетяни Москалькової з близько 10 зверненнями щодо арештованих кримських татар.

Про це повідомляє російський Інтерфакс.

«До мене від Людмили Денісової надійшло близько десятка звернень щодо конкретних громадян, яких вона називає кримськими татарами, з гуманітарних питань, пов’язаних з порядком утримання їх під вартою, надання їм медичної допомоги. Ми дійсно обмінялися списками щодо громадян, які потребують нашої гуманітарної підтримки. Що, власне кажучи, я намагаюся максимально витримувати, і зі свого боку вже очікую допомоги щодо наших громадян», – повідомила Москалькова в інтерв’ю агентству» Інтерфакс-Далекий Схід».

На питання про кількість осіб в списках з боку Росії і України вона відповіла, що цей список постійно змінюється за своєю кількістю, складом.

«Частина громадян щодо взаємного обміну вже вибули з цього списку. Я не готова сьогодні назвати ні з боку України, ні з Росії повного списку, який перебуває в полі мого гуманітарного контролю», – зазначила вона.

Нагадаємо, помічник президента Андрій Єрмак сказав, що обмін полоненими між РФ і Україною, що відбувся 7 вересня, – це перший крок, за яким будуть наступні звільнення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 04:02 :19