Новини » Політика 11 вересня, 2019, 18:12
Геращенко викликають на Регламентний комітет через висловлювання з трибуни Ради

Голова Комітету ВР з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Ради Сергій Кальченко викликає співголову депутатської фракції «Європейська солідарність» Ірину Геращенко на засідання комітету через її виступу з трибуни парламенту 10 вересня.

Про це повідомила Геращенко у Facebook.

«Друзі, тут мені слуги хочуть влаштувати публічну порку за висловлювання і викликають «на ковьор». Примітно, що в відповідь на грубе порушення новим спікером регламенту, я виступила образно, але ... не називала жодного прізвища чи назви фракції», - написала Геращенко.

Політик також зазначила, що «у нас поки що є свобода слова і свобода висловлювання» і повідомила, що в четвер напише заяву про випадки кнопкодавства депутатів від «Слуги народу».

«А на місті регламентного і вождів слуг, я б зайнялася своїми власними кнопкодавами. ... Прийдеться завтра написати заяву. Тим більше, це вже реальне порушення Конституції і регламенту, а не дитячі образи», - написала Геращенко.

Депутат також оприлюднила фото листа, де її викликають на засідання Регламентного комітету. З нього видно, що з листом щодо висловлювань Ірини Геращенко на засіданні у вівторок до Регламентного комітету звернувся голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія.

Нагадаємо, під час вечірнього засідання Верховної Ради у вівторок, 10 вересня, сталася перепалка між народними депутатами від фракцій «Слуга народу» та «Європейська солідарність» під час виступу Ірини Геращенко.

Так, під час розгляду законопроєкту №1043 про внесення змін до Регламенту ВР щодо протидії зловживанням правами народних депутатів у ході законодавчої процедури Ірина Геращенко вийшла до трибуни парламенту і заявила: «П'ять років тому «зеленые человечки» захопили Крим. Зараз «зеленые человечки» захоплюють український парламент, і насправді, повністю його перекреслюють».

Після цих слів Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відключив її мікрофон і наголосив, що її порівняння неприпустимі.

У цей час до президії підійшли всі члени фракції «Європейська солідарність» і стали біля трибуни. Геращенко продовжила виступ словами, що «Рада перетворюється на парламент АР Крим». Виступ Геращенко народні депутати від фракції «Слуга народу» перебивали вигуками і оплесками.

Геращенко попросила голову Верховної Ради «заспокоїти свій югенд і не давати право перекрикувати опозицію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 23:08 :19