Депутата від «Слуги народу» викрили на кнопкодавстві

ZIK

Ще одного нардепа викрили у кнопкодавстві, на цей раз попався представник «Слуги народу» Сергій Литвиненко.

Про це йдеться в повідомленні Громадського руху ЧЕСНО.

Повідомляється, що активістам стало відомо про ще одне кнопкодавство у новій Раді, яке сталося ще 3 вересня. Порушником виявився мажоритарник з Рівненській області Сергій Литвиненко, який, найімовірніше, голосував за нардепа Олександра Скічка.

«Фраза «найімовірніше» означає, що це місце офіційно закріплено за Скічком, однак є ймовірність, що в слоті його пульта могла знаходитися карта іншого депутата», – додали в ЧЕСНО.

Також повідомляється, що порушення було зафіксовано 3 вересня під час голосування за включення до порядку денного законопроєкту про уповноважених Верховної Ради. На відео нардеп натискає на кнопку на місці сусіда праворуч від себе. Його обличчя на відео немає, однак зі схеми розміщення відомо, що дане місце закріплене за Литвиненком.

Як повідомляли, 10 вересня громадський рух «ЧЕСНО» зафіксував перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання.

Також нагадаємо, що 21 червня президент України Володимир Зеленський вніс у Раду законопроєкт про забезпечення персонального голосування народних депутатів, який передбачає кримінальну відповідальність для парламентаріїв за так зване кнопкодавство.

 

Loading...