Батько Павла Гриба розповів про стан здоров'я сина

ZIK

Наразі звільнений політв’язень Павло Гриб проходить обстеження у «Феофанії». Та в подальшому йому буде потрібно перейти у іншу, спеціалізовану клініку для проведення операції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK розповів батько політв’язня Ігор Гриб.

Він наголосив: усі дні після повернення Павло Гриб проходить обстеження та навіть вже певне лікування.

«Постреабілітаційний період потрібно пройти всім громадянам, які там були. Лікарі, які займаються нашими бранцями, діють у межах своїх повноважень. Буквально за кілька днів ми зможемо в загальних рисах дізнатись, у якому він стані, щоб потім перейти до наступного етапу його лікування. Маю на увазі ту операцію, що йому потрібна», – зазначив батько звільненого політв’язня.

Він розповів: лікування, пов’язане із тяжкою хворобою Павла, не можна проходити у «Феофанії» – для цього потрібна спеціалізована клініка.

«Це стане вже наступним етапом, який треба буде пройти», – наголосив Ігор Гриб.

Водночас він зазначив: не вважає доцільним проводити якусь прес-конференцію за участю сина. Наступними ж кроком буде налагодження здоров’я Павла.

«Йдеться про обстеження, про проведення необхідної операції, а тоді вже можна щось думати. Перші кроки –здоров’я, а далі вже щось буде», – підкреслив Ігор Гриб.

Нагадаємо, Павло Гриб – студент Києво-Могилянської академії. 24 серпня 2017-го, у віці 19 років був викрадений російськими спецслужбами з території Білорусі. Його звинуватили у тероризмі та засудили до 6 років колонії. Павло Гриб був наймолодшим з-поміж українських політв’язнів, має важке захворювання, яке потребує постійного прийому медикаментів.

Як повідомлялось, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. В Україну повернулись 35 осіб, яких незаконно утримували на території РФ – 24 полонених моряків та 11 політв'язнів.

Читайте більше новин на тему: Павло Гриб

Loading...