Адвокат Рибін розповів про "фантомів" у списках для обміну і Цемаха в "останньому вагоні"

ZIK

Володимир Цемах не зможе надати будь-яку цінну інформацію, і те, що про нього говорять, не відповідає дійсності.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив адвокат Валентин Рибін.

Відповідаючи на запитання, як Володимир Цемах, якого вважають ключовим свідком у справі про знищення малайзійського літака MH17, опинився у списках на обмін, адвокат зазначив, що відкриє одну таємницю.

"Українська сторона у списку 33 за початковою формулою, яку обговорювали, представили трьох "фантомів". Це ті люди, які були раніше звільнені. За короткий термін була знайдена відповідна заміна для цих трьох, і Цемах в останньому вагоні залетів на обмін", – заявив Валентин Рибін.

Адвокат запевнив, що те, що говорять про Володимира Цемаха, не відповідає дійсності.

"Ця людина, справді, не зможе надати будь-яку цінну інформацію, але, забігаючи наперед, є інформація про те, що Служба безпеки вже у судовому засіданні його допитала, тому, я думаю, що ми незабаром дізнаємося, що він розповів", – сказав Валентин Рибін.

Як повідомляли, раніше Київський апеляційний суд випустив під особисте зобов’язання колишнього бойовика угруповання "ДНР" Володимира Цемаха. Слідчі з Нідерландів просили Київ не видавати його, бо хочуть допитати як свідка у справі збиття малайзійського "Боїнга" рейсу МH17 на Донбасі влітку 2014-го.

ЗМІ опублікували список звільнених росіян, серед яких було і прізвище Володимира Цемаха.

Нагадаємо, Нідерланди перекваліфікували Володимира Цемаха, який раніше вважався ключовим свідком у справі про знищення малайзійського літака MH17 над Донбасом, в підозрювані.

Loading...