Новини » Регіони 10 вересня, 2019, 14:11
​Зеленський представив нового очільника Рівненської ОДА
Віталій Коваль
Віталій Коваль

Президент Володимир Зеленський представив нового керівника Рівненської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

Згідно з повідомленням, Зеленський представив громадкості нового керівника під час зустрічі зі студентами Національного університету "Острозька академія". Ним став директор дорожньо-будівної компанії повного циклу ТОВ "ВВВ Монтаж" Віталій Коваль.

"Я хочу, щоб ви спілкувалися з людьми, з молоддю. Я кажу кожному новому голові обласної адміністрації, що треба чути людей. Це не посада, це можливість зробити щось для України, а в цьому випадку ми говоримо про Рівненську область. А посада як дається, так і забирається. Сьогодні ми вам її даємо, вітаю", - зазначив президент. 

Після цього новопризначений голова Рівненської ОДА пообіцяв, що з цього дня регіон йтиме "шляхом відкритості та безкомпромісності в ключових питаннях". 

Зокрема Коваль прокоментував боротьбу із корупцією, ситуацію із видобутком бурштину та вирубуванням лісів. 

"Особливо нульової толерантності до корупції, в питаннях остаточної легалізації питань бурштину, незаконного вирубування наших лісів, розвитку діалогу бізнесу та влади, особливо з правоохоронними органами. Правоохоронні органи - це органи, які забезпечують законність і порядок на нашій території, а в жодному разі не тиснуть на бізнес", - підкреслив керівник облдержадміністрації.
Також Коваль назвав пріоритетні завдання, визначені Зеленським, - це створення нових робочих місць та залучення інвестицій: "Президент особисто гарантував кожну гривню, яку буде залучено в регіон".

Відомо, що Віталій Коваль навчався  у Тернопільській академії народного господарства за фахом "банківська справа", потім - у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету.  Володіє Англійською та польською мовами.

Він працював у кредитному департаменті "Укргазбанку" в 2004-2006 роках. Після цього  почав займатися приватним бізнесом у сфері оптово-роздрібної торгівлі, був директором декількох компаній, що спеціалізувалися на експорті зернових культур, агрохімії, нафтопродуктів, транспортних послугах, логістиці. Із 2016 року обіймав посаду директора ТОВ "ВВВ Монтаж". 

Окрім економічної діяльності, Коваль займається спортом. Зокрема,  він є членом Національного олімпійського комітету України, першим віце-президентом Федерації греко-римської боротьби України, віце-президентом Асоціації спортивної боротьби України. 

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 01:29 :21