Новини » Спорт 10 вересня, 2019, 18:43
Збірна України U-19 з футзалу зазнала першої поразки на Євро-2019
uefa.com
uefa.com

Юніорська збірна України U-19 з футзалу не встояла перед Іспанією у матчі фінальної частини першості Європи-2019, що триває у Ризі.

У другому турі групового етапу чемпіонату Європи-2019 з футзалу серед команд U-19, що проходить у столиці Латвії, «синьо-жовті» зазнали розгромної поразки від іспанців.

Після впевненої перемоги на старті над Голландією (7:0),  у другий ігровий день на українців чекав холодний душ. Іспанія, за словами керманича збірної України Віталія Одегова, один із фаворитів Євро-2019, завдала «синьо-жовтим» нищівної поразки (1:7), повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

У першому таймі збірна України стримувала суперника, а на 16-й хвилині Олег Негела своїм влучним ударом відповів на ранній гол піренейців. Утім, Іспанія ще до перерви зуміла вийти вперед, а в другому таймі забила п’ять м’ячів, які залишилися без відповіді. Ще один прикрий момент – відсутність капітана «синьо-жовтих» Владислава Завертаного, який отримав травму в попередньому матчі.

Тепер за вихід із групи українці посперечаються зі збірною Хорватії, яка у другому турі розібралася з Голландією (6:0). Враховуючи різницю м’ячів («+1» у нас проти «+3» у хорватів), для виходу до півфіналу українській команді необхідна лише перемога. Поєдинок відбудеться завтра, 11 вересня. Початок зустрічі – о 15:00.

Футзал. Євро-2019 серед юніорів U-19. Груповий етап. Група В

Матч другого туру

Україна U-19 – Іспанія U-19 – 1:7 (1:2)

Голи: Негела (16) – Повіль (3), Перес (20, дабл-пенальті), Пенья (22, 39), Моліна (25), Родрігес (31), Волков (39, автогол).

Україна U-19: Козлов, Нагорний, Бланк, Бєлан, Волков, Гуйван, Сорокін, Масевич, Сенюк, Меденець, Негела, Квасній, Тимців.