Новини » Світ

В Болгарії затримали членів руху «Русофіли»

Ніколай Малінов

В Болгарії пройшли затримання і допити членів руху «Русофіли» в рамках розслідування справи про шпигунство, яке проводить Спеціалізована прокуратура.

Про це повідомляє болгарське видання БНР Новини.

ЗМІ дізналися про розслідування від дружини колишнього депутата і головного редактора газети «Дума» Юрія Борисова, який спочатку був одним із затриманих.

За інформацією БНР, також був затриманий голова руху Ніколай Малінов, який, ймовірно, залишиться під вартою на ніч.

У лаконічному прес-релізі прокурори оголосили, що під керівництвом Спеціальної прокуратури, яким допомагають агенти SANS, проводять слідчі дії у справі шпигуна на користь іноземної держави. В оголошенні також чітко вказувалося, що на даному етапі не було пред’явлено жодних звинувачень і що засоби масової інформації отримають додаткову інформацію як тільки це дозволять інтереси розслідування.

Організація «Русофіли» діє на території Болгарії вже понад 15 років, її мета – зміцнення дружби і співпраці між Болгарією та Росією.

Нагадаємо, раніше повідомляли,, що богарські правоохоронці затримали низку керівників організації «Русофіли», а також політолога Живко Георгієва. У останнього запитували про дослідження, які він проводив на замовлення іноземних організацій, зокрема близького до Кремля «Російського інституту стратегічних досліджень».

Loading...