Треба пожити для себе: Поплавський заявив про завершення кар’єри

ZIK

Після ювілейного концерту "Я – українець" Михайло Поплавський завершить творчу кар’єру та переїде у село.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив ректор Київського національного університету культури і мистецтв (1993–2015 рр.), Народний артист України, нардеп кількох скликань Михайло Поплавський.

Гість студії наголосив, що він свою кар’єру вже завершив як ректор. Водночас, прізвище наступника він не назвав.

Михайло Поплавський поділився своїми мріями: він розповів про власну молочну ферму у селі, ставок, агробізнес. "Я зараз хочу просто поїхати у село, рибу ловити, іноді приїжджати сюди на майстер-класи для своєї кафедри", – сказав Михайло Поплавський.

Він розповів про свій ювілейний концерт, що відбудеться на початку грудня.

"І оце хочу завершити свою творчу, навчальну, наукову (роботу. – Ред.). Просто треба пожити ще для себе", – сказав Михайло Поплавський та підтвердив, що наступні президентські вибори обійдуться без нього.

Відповідаючи на запитання, чи він не позбувся парламентських амбіцій, Михайло Поплавський спрогнозував, що Верховна Рада поточного скликання, попри різні заяви, пропрацює усю каденцію та реалізує реформи.

Михайло Поплавський, повертаючись до теми завершення кар’єри, додав, що після ювілейного концерту він поїде до села.

"Можу ж я відпочити? Для себе пожити трохи? Я ж буду "наїздами" їздити – авторський курс буде", – сказав Михайло Поплавський та додав, що, до прикладу, цього року жодного дня не був у відпустці.

Як повідомляли раніше, Михайло Поплавський очолив виборчий список Аграрної партії.

Loading...