Телеканал ZIK запускає спецпроєкт "Політичний коментатор" з Надією Савченко

Надія Савченко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні о 10:00 на телеканалі ZIK розпочинається спеціальний проєкт «Політичний коментатор». Вперше в історії українського парламенту колишній депутат коментуватиме засідання Верховної Ради наживо.

Коли народні обранці вдають, що вони працюють? Коли порушується регламент роботи парламенту? Хто ховається від преси, а хто голосує за інших? Хто отримує вказівки телефоном, а хто лобіює чужі інтереси?

Народний депутат VIII скликання Надія Савченко 10 вересня коментуватиме та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі. Не пропустіть!

Онлайн-трансляція пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання буде доступна за посиланням.

Довідково:

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу Наташа Влащенко.

Loading...