Новини » Світ 10 вересня, 2019, 13:20
ПАРЄ стежитиме за ходом слідства щодо катастрофи МН17
Катастрофа МН17. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Катастрофа МН17. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Парламентська асамблея Ради Європи моніторитиме процес розслідування та притягнення до відповідальності винуватців збиття пасажирського літака рейсу МН17.

Про це голова комітету ПАРЄ з правових питань та прав людини Порхідур Сунна Аверсдоттір, передає Укрінформ

Згідно з повідомленням, ПАРЄ планує обрати спеціального доповідача щодо справи про збиття пасажирського літака рейсу МН17. 

"Я хочу відзначити, що на початку жовтня, як голова комітету, призначу доповідача з повноваженнями оцінювати прогрес, зроблений під час розслідування цієї трагедії та притягнення причетних до відповідальності", - зазначила Аверсдоттір.

Парламентарка з Ісландії наголосила, що свідок у справі збиття літака рейсу МН17 Володимир Цемах, звільнений у межах російсько-українського обміну полоненими, повинен бути доступним для нідерландського слідства. 

"Факт, що Україна дозволила Цемаху відбути до Росії, не означає, що він більше не співпрацюватиме у слідстві щодо цієї жахливої події", - сказала голова комітету ПАРЄ.

Нагадаємо, російський адвокат Микола Полозов зазначив, що РФ може видати ключового свідка у справі про катастрофу літака Malaysia Airlines на Донбасі Володимира Цемаха Нідерландам, адже його свідчення абсолютно придатні для трибуналу в Гаазі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 08:16 :29