Новини » Політика 10 вересня, 2019, 22:40
Новий віце-прем’єр України зустрівся з членами Європарламенту у Брюсселі

Сьогодні у Брюсселі відбулася перша офіційна зустріч нового віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби з членами Європейського парламенту.

Про це повідомляється на сайті Урядового порталу

«Під час першої офіційної зустрічі віце-прем’єр-міністра із членами Європарламенту сторона ЄП поінформувала про результати візиту своєї місії зі спостереження за виборами в Україні. Депутати запевнили у незмінності підтримки України, висловили готовність до подальшої співпраці та закликали Україну до продовження проєвропейських реформ. Члени Європарламенту поцікавилися намірами новопризначеного Уряду, перспективою продовження низки реформ, зокрема, медичної та децентралізації», – сказано у повідомленні.

Як зазначили у пресслужбі, Кулеба висловив вдячність європарламентарям за підтримку України, запевнив членів Європарламенту у незмінності євроінтеграційного курсу країни та продовженні розпочатих проєвропейських реформ.

Нагадаємо, раніше в Європарламенті розкрили причину гібридної війни РФ проти України. Депутат Андрюс Кубілюс заявив, що нинішнє керівництво Кремля за будь-яку ціну намагається не допустити, щоб Україна стала успішною державою. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 19:32 :24