Нардеп-кнопкодав погрожував журналістам «Чесно»

Народний депутат Олександр Ковальов, який сьогодні був заскочений за кнопкодавством, погрожував журналістам руху «Чесно» після того, як було опубліковано новину про правопорушення.

Про це повідомляється на сайті громадської організації.

«У кулуарах до журналістів ЧЕСНО підійшов мажоритарник-самовисуванець з Донеччини Олександр Ковальов із запитанням, навіщо опублікували новину про порушення ним процедури під час голосування. Нардеп запитав місце народження журналістів, сфотографував журналіста ЧЕСНО Олександра Саліженка на свій телефон і надіслав фото комусь у месенджері. На запитання журналіста, чи можна розцінювати це як погрозу, Ковальов відповів: “Ми ще зустрінемось і детально поговоримо про це”, - йдеться у повідомленні. 

Окрім цього, нардеп цікавився у журналіста, з якого той округу та записав його прізвище.

Зазначається, що організація розцінила це як погрозу журналістам за виконання професійної діяльності, передбаченої у ст. 345-1 ККУ (Погроза або насильство щодо журналіста) та подала відповідну заяву у правоохоронні органи.

Раніше повідомлялося, що громадський рух «ЧЕСНО» зафіксував перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання.

 

Loading...