Нардеп Волинець назвав "локацію", з якої нині керують парламентом

ZIK

Сьогодні управління Верховною Радою України відбувається із "локації" на вулиці Банковій.

 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час прямого включення із кулуарів Верховної Ради заявив народний депутат України від фракції "Батьківщини" Михайло Волинець.

Парламентар, коментуючи ухвалений у ВРУ закон про імпічмент президента, розповів, що фракція "Батьківщини" зранку на своєму засіданні вирішила підтримати законопроєкт за основу, щоб потім його спільно доопрацювати. Проте документ ухвалили за скороченою процедурою вже як закон у цілому.

"Знаєте, така напруга виникла, усі оторопіли. Представники кількох фракцій, ми позаду сидимо, піднялися, і пішли такі заклики справа, зліва, що давайте йти до трибуни, це треба припиняти", – розповів Михайло Волинець.

Нардеп зазначив, що згодом прозвучали заклики демонстративно вийти із зали. Проте, у підсумку, депутати закликали колег, щоб ті не ставали учасниками порушень, а спікер ВРУ Дмитро Разумков, відчувши атмосферу у залі, оголосив перерву для проведення консультацій.

"Зрозуміло, що парламент зараз управляється з іншої локації – із Банкової. Відбулися перемовини та домовленості… про те, щоб у подальшому не гнати "вал" і розглядати законопроєкти у першому читанні, доопрацьовувати їх і виносити на розгляд у другому читанні", – сказав Михайло Волинець та додав, що на той момент закон про імпічмент уже був проголосований, тож він не виключає збір 150 підписів парламентарів для звернення до Конституційного суду України.

Як повідомляли, 10 вересня Верховна Рада голосами фракції монобільшості ухвалила в цілому президентський закон про процедуру імпічменту. "За" проголосували 245 депутатів, з них 243 – представники "Слуги народу".

Нагадаємо, нардеп від ОПЗЖ Юрій Павленко застеріг від "тихого конституційного перевороту" в Україні.

Онлайн-трансляція вечірнього пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання доступна за посиланням.

Важливо: з 10 вересня телеканал ZIK запускає спецпроєкт "Політичний коментатор" з Надією Савченко. Упродовж усього засідання Ради екснардепка коментуватиме наживо та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі. Не пропустіть. Такого ще не було! 

Loading...