Ми не в цирку і не на концерті «Кварталу», – Савченко розкритикувала нардепів через оплески самим собі

Надія Савченко. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

«Цирки» з аплодисментами у ВРУ слід припиняти, щоб зекономити час для роботи за регламентом.

Про це в ефірі спецпроєкту «Політичний коментатор» з Надією Савченко на телеканалі ZIK розповіла ексдепутатка Надія Савченко.

Так колишня парламентарка відреагувала на оплески у залі, якими депутати супроводили завершення виступу одного із колег.

«Ми не на цирковій арені, ми не на концерті «95 кварталу» або на якійсь театральній виставі. Дуже хотілося б, щоб врешті-решт перестали аплодувати депутати самі собі за те, що вони виконали просто свій функціонал, свою роботу. Коли шахтарі виходять із забою кожного дня і спускаються туди на наступний день, вони ж не аплодують собі за цю роботу. Коли виходять лісоруби, виходять лікарі, вчителі чи будь-хто робітничої професії, ніхто їм не аплодує за це, на жаль. Тому, я вважаю, що ці «цирки» з аплодисментами теж треба було б прибрати», – заявила Надія Савченко.

Екснардепка висловила сподівання, що нові обранці почують її думку та дослухаються до неї.

«А це зекономить час за регламентом, щоб не було аплодисментів і депутати ефективніше працювали», – додала Надія Савченко.

Колишня парламентарка також звернула увагу на дисципліну у залі. З її слів, якщо нардепи її дотримуються, то керівників фракцій це малоне стосується. Зокрема, вони не дотримуються режиму роботи і часто виходять із сесійної зали, зауважила Надія Савченко.

Онлайн-трансляція вечірнього пленарного засідання Верховної Ради ІХ скликання доступна за посиланням.

Важливо: з 10 вересня телеканал ZIK запускає спецпроєкт "Політичний коментатор" з Надією Савченко. Упродовж усього засідання Ради екснардепка коментуватиме наживо та пояснюватиме, що відбувається в сесійній залі. Не пропустіть. Такого ще не було!

Loading...