Новини » Спорт 10 вересня, 2019, 22:57
Молодіжна збірна України U-21 здобула першу перемогу у відбірному турнірі Євро-2021
ffu.ua
ffu.ua

У другому поєдинку в рамках відбору до чемпіонату Європи 2021 року молодіжна збірна України з футболу здобула перемогу над однолітками із Мальти.

Футбол. Чоловіки. Євро-2021 серед команд U-21. Кваліфікаційний турнір

Матч другого туру. Група 8

Україна U-21 – Мальта U-21 – 4:0 (3:0)

10 вересня. Початок – 18:30. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена».

Арбітр – Юджин Джайя (Албанія).

УКРАЇНА U-21: Білик, Мілованов, Алібеков (Бабогло, 52), Биков, Дубінчак, Чеберко (к), Чех, Шапаренко (Смирний, 53), Лєднєв (Мудрик, 76), Русин (Кожушко, 68), Топалов (Цітаішвілі, 52).

Запасні: Нещерет, Конопля, Сікан, Булеца.

Тренер: Руслан Ротань.

МАЛЬТА U-21: Велла, Камілльєрі, Борг (к), П’юліс (Зерафа, 46), Грек, Шереб, Сансоне, Шоу, Бірман (Бусуттіл, 76), Танті (Фрігг’єрі, 59), Брінкат (Елуні, 89).

Запасні: Аквіліна, Гріма, Гетт, Аттард, Кассар.

Тренер: Сільвіо Велла.

Голи: Топалов (17), Русин (21), Лєднєв (40), Цітаішвілі (83).

Попереджений: Шереб (38).

У порівнянні із невдалим матчем проти Фінляндії місце в основі нашої збірної зберегли лише п’ятеро футболістів – Білик, Алібеков, Чеберко, Шапаренко й Топалов. Додамо, що у другому таймі на поле вийшов Кожушко, який замінив у молодіжці травмованого Луньова, а місце у стартовому складі зайняв Русин, який устиг відновитися після ушкодження. Також через травму не потрапив до заявки на гру Бондар, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу (УАФ).

Зі старту поєдинку стало зрозуміло, що особливих шансів у Мальти немає. Уже на 2-й хвилині небезпечного удару завдав Топалов, далі українці продовжили збирати на собі фоли та виконувати глибинні паси. Перший гол прийшов після стандарту на лівому фланзі: Алібеков виконав передачу на Топалова на лінію штрафного, а той класним ударом влучив у лівий кут воріт. Невдовзі господарі «Славутич-Арени» збільшили свою перевагу, коли Чеберко й Топалов здорово обігралися поблизу лицевої лінії, а завершив комбінацію Русин.

Гості «попливли» після такого нокдауну й могли одразу ж пропустити третій гол, але Лєднєв класним обвідним ударом поцілив у стійку. Згодом небезпечно пробивав Шапаренко – Велла перевів м’яч у стійку. А незадовго до перерви Фортуна все ж таки посміхнулася Лєднєву, коли Русин зачепився за м’яч у чужому штрафному. Назарій віддав на Богдана, той змістився у центр та завдав класного удару у ближній кут. 3:0.

Зважаючи на рахунок, у другому таймі синьо-жовті дещо сповільнили темп, тоді як мальтійці стали почуватися вільніше й завдали декілька ударів у бік воріт Білика. Утім, варто було українцям додати, як рахунок на табло змінився. Четвертий гол організували Кожушко й Цітаішвілі, які вийшли на заміну. Під час позиційної атаки перший асистував другому.

У підсумку вітчизняна «молодіжка» здобула переконливу перемогу, першу під керівництвом Руслана Ротаня в офіційних матчах. Додамо, що наступний поєдинок відбірного турніру синьо-жовті проведуть 10 жовтня проти збірної Румунії на виїзді, яка сьогодні у гостях програла Данії з рахунком 1:2. Ще в одному сьогоднішньому поєдинку нашої групи Фінляндія вдома розійшлася миром з Північною Ірландією – 1:1

2019-09-22 09:22 :33