Новини » Події Читать эту новость на русском

Лісова пожежа в Житомирській області охопила 100 гектарів

Під Житомиром лісові пожежі охопили 100 гектарів території.

Про це повідомляє пресслужба Житомирського обласного управління лісового і мисливського господарства.

Зазначається, що пожежа виникла через спалювання сухостою і проведення навчань на території Житомирського військового полігону. 

«9 вересня при неконтрольованому спалюванні сухої рослинності місцевими жителями, виникла пожежа між селом Заможне та дачним кооперативом «Бобрівський масив». Пориви вітру та спека посприяли швидкому поширенню вогню на значні площі, що створило загрозу загоряння житлових будинків. Завдяки злагодженій роботі лісової охорони підприємства та бійців Житомирського РВ ДСНС пожежу локалізовано», – сказано у повідомленні.

Крім того, пожежа виникла на території Житомирського військового полігону виникла пожежа внаслідок проведення військових навчань, яка стрімко почала поширюватись в сторону лісових масивів Тригірського лісництва.

Для зупинення поширення вогню та недопущення пожежі на територію лісництва було залучено лісову охорону лісництва та техніку для протидії розповсюдження вогню – трактор МТЗ-82 в агрегаті із дисковою бороною КЛБ-1,7. На даний час пожежу локалізовано.

Раніше повідомлялося, що у зоні відчуження в межах Київської області загорівся трав’яний настил, пожежу погасили на площі 2,5 гектара.

Loading...