Команда піару: Балабан пояснив, чому нові нардепи не голосуватимуть за законопроєкти попередників

ZIK

Вибори виграла «команда піару». Вона вкидатиме актуальні і, нібито, важливі теми заради красивої картинки. Натомість потрібно негайно вжити заходів для запуску та покращення вітчизняної економіки, адже, насправді, у країну не зайде зовнішній інвестор, який зробить усе за нас.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Він наголосив: насправді законопроєкт про імпічмент є не на стільки важливим, як про нього говорять. Насправді ж таким чином намагаються отримати «красиву картинку».

«Виграла команда піару, тож будуть вкидати актуальні і, нібито, надзвичайно важливі теми. Тут немає жодних підтекстів, окрім красивої картинки», – переконаний Балабан.

Тому він вважає, що парламент 9 скликання не голосуватиме за законопроєкти попередників, щоб таким чином не бути іміджево пов’язаними із попередньою владою.

«Очевидно, що в законі про імпічмент не буде інновацій. Однак, там мають закладатись складні механізми, щоб було не дуже просто анулювати президента», – переконаний експерт.

Водночас він наголосив: більш цікавими були б закони, спрямовані на запуск економіки. Адже «не буде зовнішнього інвестора, який прийде і все тут зробить». Потрібно негайно вживати заходів для покращення вітчизняної економіки.

«Безумовно, слід говорити про технопарк, про бізнес-інкубатори, не просто говорити про боротьбу з корупцією, а реальні механізми її знищення. Адже, насправді, коли генеральний прокурор заявляє «будемо садити по 5 осіб» в тиждень чи в місяць, це просто піар. Прокуратура має відповідати за дотримання законності, а не демонстративні посадки. По-друге, посадки означатимуть, що одних просто відірвуть від кормушки, а інших поставлять», – вважає Балабан.

Окрім того, тут є і питання українських надр – бурштину, піску та інших ресурсів.

«Наразі картинка виглядає так: президент приїхав, перевірив бурштин, поїхав – через 15 хвилин всі копанки знову працювали. Просто була команда передавати бабло вже у друге місце. Тож я чекаю завершення піару і прагматичних економічних рішень. Поки не зростатиме бізнес і не почнуть сплачувати більше податків, жодна реформа не здатна рухатись далі», – наголосив кандидат політичних наук.

Як повідомлялось раніше, представник парламентської фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада розгляне законопроєкт про процедуру імпічменту президента під час засідання у четвер, 12 вересня.

Loading...