Володимир Кацман: Україна перегорнула важливий аркуш зі своїми особливостями

ZIK

Україна перегорнула важливу сторінку зі своїми особливостями, зокрема, відсутністю контактів на вищому рівні між Україною та РФ, а також постійним зацікавленням, «а що там у Росії?».

Про це в ефірі програми «Треба поговорити» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, Заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Відповідаючи на запитання ведучих, чому у РФ практично вся увага ЗМІ зосереджена довкола керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, а натомість тему щодо інших утримуваних і щодо доправлення до РФ свідка у справі збиття малайзійського «Боїнга» Володимира Цемаха там ігнорують, зауважив, що на його думку, головним є те, що Україна перегорнула аркуш, де були свої особливості.

«Наприклад, відсутність контактів на вищому рівні між Україною та Росією, відсутність переговорної бази, присутність та постійне бажання – «а що там у Росії?»… Байдуже нам має бути. От мені здається, що цей аркуш перегорнутий», – сказав Володимир Кацман.

На його думку, контакти на найвищому рівні – це перше, що має бути.

«Обов’язково, тобто, прямі перемовини. А друге – ми не повинні цікавитися, «що там у Росії?». Зробімо у себе все добре», – закликав він.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін утримуваними особами між Україною та РФ.

Як повідомляли, у ЗМІ опублікували список звільнених росіян, серед яких – Володимир Цемах.

Раніше Київський апеляційний суд випустив під особисте зобов’язання колишнього бойовика угруповання «ДНР» Володимира Цемаха. Слідчі з Нідерландів просили Київ не видавати його, бо хочуть допитати як свідка у справі збиття малайзійського «Боїнга» рейсу МH17 на Донбасі влітку 2014-го.

Loading...