РФ – США: Конфронтаційний тон і наклеювання ярликів – аж ніяк не метод ведення дискусії

Фото з відкритих джерел

Посольство Росії в Україні звинуватило посольство США у використанні конфронтаційної риторики по відношенню до РФ при висловлюваннях щодо врегулювання конфлікту на Донбасі та інших тем.

Про це йдеться у заяві дипломатичного представництва, опублікованого на офіційному сайті. 

«Звернули на себе увагу регулярно тиражовані останнім часом в інтернет-просторі повідомлення посольства США в Києві з закликами і повчальними рекомендаціями на адресу Росії з питань врегулювання конфлікту на Донбасі, виконання Мінських угод і звільнення ув’язнених під вартою осіб, яких без всяких на те підстав називають політв’язнями. Досить безцеремонно і хамовито американська сторона повторює заїжджені і та застарілі вигадки про «російську агресію», невиконання нею мінських угод, військову присутність на сході України і відповідальність за те, що відбувається в цьому регіоні країни, «незаконну окупацію Криму», порушеннях невід’ємних прав його мешканців і інші судження, не відповідають дійсності», – сказано у повідомленні.

У російському дипвідомстві зазначили, що американські колеги мають право давати свої оцінки подіям, що відбуваються, при цьому підкреслюючи, що «конфронтаційний тон і наклеювання ярликів – аж ніяк не метод ведення проблем, що стоять на порядку денному». 

На думку дипломатів посольства Росії, це створює ризик загострення в переговорному процесі: «Якщо ж американські колеги домагаються нагнітання гостроти в переговорному процесі, то вони, без сумніву, знаходяться на правильному шляху. Втім, вітати ми їх з цим не будемо».

Як відомо, на вихідних Україна та Росія провели обмін полоненими по формулі «35 на 35». 7 вересня українські політв’язні та 24 моряки, утримуваних в РФ, повернулися додому в Україну. 

Loading...